Pożyczka Konsolidacyjna

Przenieś do nas kredyt,
to się opłaca!

Nowa promocja już trwa!

Promocja "Przenieś swoją pożyczkę do Banku Millennium" z ubezpieczeniem Bezpieczna Pożyczka

Skorzystaj z promocji i przenieś swoje kredyty do Banku Millennium (RRSO 14,47%)!

Połącz swoje należności (jak np. zadłużenie na karcie kredytowej lub limicie w koncie, pożyczki gotówkowe, kredyty) i płać jedną wygodną ratę:

  • oprocentowanie 5,7% od kwoty konsolidowanych środków
  • prowizja 0% od kwoty konsolidowanych środków
  • ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka

Skontaktuj się z doradcą

Promocja trwa do 30 czerwca 2018 r. Szczegóły w regulaminie Promocji "Przenieś swoją pożyczkę do Banku Millennium"

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Konsolidacyjnej z promocją „Przenieś swoją pożyczkę do Banku Millennium”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,47%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 30 748,61 zł, całkowita kwota do zapłaty: 47 141,09 zł, oprocentowanie stałe 6,22%, całkowity koszt kredytu: 16 392,09 zł (w tym: prowizja 0,51% (156,82 zł), odsetki 8 725,16 zł, usługi dodatkowe 7 510,11 zł, w tym ubezpieczenie 7 510,11 zł), 81 miesięcznych rat równych w wysokości 581,99 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 03.04.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Promocja „Przenieś swoją pożyczkę do Banku Millennium” dotyczy pożyczek konsolidacyjnych, tj. pożyczek, w których część albo całość udzielonej kwoty przeznaczona jest na spłatę produktów kredytowych (kredytów, pożyczek, zadłużenia na kartach kredytowych oraz w limitach w koncie) spoza Banku. Jednym z warunków skorzystania z Promocji jest zawarcie umowy ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka.

Z Promocji mogą skorzystać Klienci, którzy w dniu wnioskowania nie posiadają pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w Banku. Promocja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi pożyczek gotówkowych oraz z ofertą dla osób deklarujących comiesięczny wpływ środków pochodzących z ich wynagrodzenia lub dochodu netto na ich rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku i można z niej skorzystać tylko raz w trakcie jej trwania. Promocja trwa od 16 kwietnia 2018 r. do 30 czerwca 2018 r.

Szczegółowe warunki Promocji są zawarte w Regulaminie Promocji „Przenieś swoją pożyczkę do Banku Millennium”. Opłaty, prowizje i oprocentowanie są pobierane zgodnie z Cennikiem Pożyczki Gotówkowej. Szczegóły dotyczące zasad udzielania pożyczek są zawarte w Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych Klientom indywidualnym przez Bank Millennium S.A. Szczegółowe zasady udzielania ochrony ubezpieczeniowej w ramach ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. zawarte są w Warunkach Ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka oraz Karcie Produktu – ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka. Wymienione wyżej dokumenty są dostępne w oddziałach Banku i na stronie www.bankmillennium.pl. Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed udzieleniem pożyczki; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jej udzielenia.

O pożyczce

Połącz swoje kredyty i płać jedną niższą ratę

  • 0% prowizji od kwoty konsolidowanych środków
  • okres kredytowania do 120 miesięcy
  • dodatkowe środki z Gwarancją Najniższego Oprocentowania*

RSSO 16,81%

Skontaktuj się z doradcą

*Warunkiem skorzystania z Gwarancji Najniższego Oprocentowania jest przedstawienie przez Klienta w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki gotówkowej z Bankiem Millennium, umowy kredytu/pożyczki zawartej z innym bankiem lub Europejskiego Formularza Informacyjnego wraz z decyzją kredytową, dla tej samej kwoty pożyczki i okresu kredytowania. Oferta nie uwzględnia kredytów i pożyczek ratalnych oraz gotówkowych z rocznym oprocentowaniem nominalnym 0%, kart kredytowych, limitów w koncie osobistym oraz kredytów i pożyczek z zabezpieczeniem. Klient może skorzystać z oferty Gwarancji Najniższego Oprocentowania nie więcej niż raz w trakcie jej ważności. Szczegóły w Regulaminie oferty Gwarancja Najniższego Oprocentowania.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 29 187,37 zł, całkowita kwota do zapłaty: 47 424,32 zł, oprocentowanie stałe 7,54%, całkowity koszt kredytu: 18 236,95 zł (w tym: prowizja 2,20% (642,12 zł) , odsetki 10 346,26 zł, usługi dodatkowe 7 248,57 zł, w tym: ubezpieczenie 7 248,57 zł, 0 zł - opłata za Konto 360°, w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1 000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu; w przeciwnym wypadku miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł), 81 miesięcznych rat równych w wysokości 585,49 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 04.10.2017r. na reprezentatywnym przykładzie.

Jak otrzymać

Przez internet
Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym klientem